Vítejte ve světě fantasy

Kouzla

26. dubna 2008 v 16:50 | Lister |  Mágové
Jestli se někdo zajímá o čaroděje, mágy a jejich kouzla tak vás tohle bude zajímat tady je soupis základních kouzel:

Kouzla magie ohně:
Ohnivá koule:
Ohnivá koule je nejzákladnější ohnivé kouzlou, způsobuje lehká až těžká ohnivá zranění podle síly a schopnosti mága, čím silnější mág tím silnější je kouzlo. Ohnivá koule a obecně ohnivá magie je málo účinná proti ostatním elementům Země, Voda, Vzduch nejúčinější je však proti živým tvorům a přírodě.
Ohnivý štít:
Ohnivý štít je pokročilejší ohnivé kouzlo chrání před jinými ohnivými kouzly čím je mág či kouzelník silnější tím je větší možnost že štít zabrání popáleninám. Ohnivý štít nelze použít plošně lze ho použít pouze před sebe takže se dá použít maximálně v duele ne v bitvě.
Pád meteoritů:
Pád meteoritů je jedním z nejpokročilejších ohnivých kouzel používají ho jenom zkušení mágové ohně. způsobuje plošné škody dokáže zbořit i části domů díky padajícím ohnivým meteorům zbůsobuje požáry atd.
Kouzla magie vody:
Ledová střela:
Ledová střela je v podstatě vodní kouzlo, je velice účinná proti ohnivé magii a zemní magii. Když vyšlete ledovou střelu na protivníka a zasáhnete tak se mohou stát dvě věci za 1.střela se roztříští a poraní protivníka malými střípky nebo za 2.střela se jako rampouch zasekne do protivníka a pomalu se rozpouští, když úplně roztaje tak nepřítel po chvíli vykrvácí.
Vodní element:
vodní element je pokročilejší kouzlo když ho mág použije v nouzi tak přivolá pomocníka vody který ho chrání dokut není sám zničen nebo odvolán. Vodní element se dá zničit pouze kouzly obyčejná zbraň mu neublíží.
Ledová smršť:
Je obecně braná jako další náročné kouzlo které mága doslova vyčerpá v mnohém se podobá mnou již zmiňovanému ohnivému kouzlu Pád meteoritů. Ledová smršť spustí z nebe magické rampouchy které se při pádu roztříští jako kouzlo Ledová střela,ale na rozdíl od Ledové střely má Ledová smršť plošné účinky dokáže zabít či poranit skupinu až 15 lidí popřípadě nečeho jiného.
Kouzla magie země:
Magický balvan:
Všimli jste si toho že věčina kouzel je na nepřítele vrhána ze vzduchu tak Magický balvan také. Je to základní zemské kouzlo mág vyčaruje nad nepřítelem případně nad nepřátely průhledný balvan a pak ho vrhne k zemi kde se buď rozláme nebo zavalý nepřítele podle toho kolik je nepřátel. Není nějak zvlášť náročné ani účinné.
Element země:
Je to jeden z nejsilnějších magických tvorů který se dá vůbec vyčarovat nedá se skoro zabít a obyčejná zbraň ho nezraní pouze ty nejsilněší kouzla ho dokáží odstranit z povrchu zemského když ho chce mág vyčarovat musí být poblíš alspoň skupinka kamenů z kterých se seskupí element nejúčinnější je proti němu magie vody.
Zemětřesení:
Toto kouzlo se moc nepoužívá protože přináší na svět obrovskou magickou zkázu dokáže bořit celá města zabít tisíce lidí a tvorů dokáže rozlomit i skály no prostě hrůza.
Kouzla magie vzduchu:
Vychřice:
Je to silné plošné kouzlo které zraní několik nepřátel najednou jendá se v podstatě o silný vítr který nepřátele odnese až někam za obzor.
Tornádo:
Stejně jako zemětřesení se tornádo moc neužívá spíše se používá proti budovám než proti lidem což má za následek zkázu když už ho mág přivolá tak už nejde odvolat magické tornádo je však silnější než to přírodní.
Blesk:
Je základem magie vzduchu výboj elektřiny je sice účinný třeba proti obrněnému rytíři ale proti budovám nikoliv když je mág hodně zručný tak dokáže přivolat sérii blesků a budovu zapálit.
Tak to je vše ze základů magie samozřejmě je více elementů ale tohle byly základní 4.
a tady jsou tři elementálové
Ten 1.je ohnivý element 2.je vodní element 3.zemní element.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terrie34Baldwin | E-mail | Web | 17. května 2012 v 1:18 | Reagovat

Some time ago, I needed to buy a house for my corporation but I didn't earn enough cash and couldn't buy something. Thank God my sister suggested to try to get the <a href="http://goodfinance-blog.com">loans</a> at reliable creditors. So, I acted that and used to be happy with my sba loan.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama