Vítejte ve světě fantasy

Září 2008

Další 2 fantasy videa

28. září 2008 v 15:55 | Lister |  Fantasy videa
Tak tentokrát sem dávám 2 videa ve kterých nejsou draci. Jedno video je o gryfonech a druhé o fénixech.

Něco o Dracích 2

26. září 2008 v 12:47 | Lister |  Draci
Po opravdu dlouhé době sem dávám další poznatky o dracích první poznatky nalezente zde
Drak je legendární stvoření, z nichž některé výkladu nebo znázornění se objevuje v téměř každé kultuře po celém světě. Fyzický popis a předpokládané schopnosti stvoření nesmírně liší v závislosti na rozdílných kultur, v nichž se zdá. Nicméně, jednotícím prvkem téměř všech výkladů je, že se jedná o hadí nebo jinak plazí netvor (nebo alespoň mají hadí / plazí část nebo vlastnost), a často disponují magické nebo duchovní kvality.
Tito dva nejvíce seznámili výkladů draci jsou buď evropských draků, pochází z různých evropských lidových tradic, nebo nesouvisející Oriental draků, odvozené od čínského draka (dlouhá,龙,龙). Slovo "drak" pochází z řeckého δράκων (drakōn), "had obrovských rozměrů, krajta, drak" a to od od δρακεῖν (drakein) aorist infinitiv aktivní ze slovesné δέρκομαι (derkomai) "Vidím jasně
Popis
Dragons jsou obvykle uvedeny v moderní době se tělo jako velký ještěr, nebo had s dvěma páry ještěrka-typ nohy, a je schopen emitovat oheň z jeho úst. Evropský drak se bat-typ křídla rostoucí z jeho záda.
A drak-jako zvíře, které nemá přední nohy a chůze pouze na jeho zadní nohy se správně nazývá okřídlený ještěr.
V posledních letech, po tom, jak pterosaurs chodil na zem se stala veřejně známé, někteří draci byly zpracovány pomocí křídel jako přední nohy ptakoještěr-móda, kdy na zemi, jako v tomto obrázku a na Kraluj film of Fire.

Fantasy videa Dračí + vlkodlačí

25. září 2008 v 11:22 | Lister |  Fantasy videa
Tak a je to tu zase další dračí video moji oblíbení draci v plné kráse a ještě k tomu vlkodlačí video tak se pohodlně usaďte a dívejte se.

Prince Of Persia 4

25. září 2008 v 11:14 | Lister |  Novinky z fantasy knížek a her
Tahle hra sice vyjde až v prosinci ale podle traileru to vypadá graficky dobře je to čtvrtý díl známé edice Prince Of Persia já osobně jsem hrál jenom první díl. Jenom se samy koukněte jaký je rozdíl mezi 1 a 4. Mimochodem první díl jsem hrál tak před devítí lety. A uvnitř článku je anketa.
↓První díl↓
↓Čtvrtý díl↓
Cč - recenze čtvrtého dílu Zdroj
↓↓↓↓↓↓↓

Guild wars

23. září 2008 v 9:43 | Lister |  Online hry
Tak tohle je jedna z mnoha online her který bych chtěl. Guild wars je jedinečná online hra za kterou neplatíte měsíční poplatky jako třeba u world of warcraft nebo Warhammer online atd. právě proto bych guild wars tolik chtěl dokonce má i datadisky což je dobrý, ale zese další peníze navíc, ale ty peníze za to pak stojí když si vyberete jednu z mnoha profesí a utváříte svět podle toho jak hrajete vytvoříte si vlastní klan s jinými hráči nebo cpu postavami, plníte mise no je tam toho hodně.
Intro do světa Guild wars:
Cč - rezence z JRC ← Zdroj
↓↓↓

Trailer - Warhammer Online

22. září 2008 v 18:48 | Lister |  Novinky z fantasy knížek a her
Tak tenhle trailer mě opravdu zaujal opravdu krutej masakr nemám k tomu co jiného dodat. Odkaz zde

Desing Vlastní výroby :) !zase!

21. září 2008 v 18:07 | Lister |  Můj blog
Tak můj slibovaný desing je na světě doufám že se vám líbí a že sem budete nadále chodit, ale pokud se vám něco nelíbí napište já vás za to nezabiju možná ne to je vtip klidně pište svoje názory tak zatim zdarec musím jít psát povídku

Připravuju další povídku

21. září 2008 v 16:36 | Lister |  Povídky
Jak už asi všichni víte píšu povídky sice mi to moc nejde ale každý musí jednou někde začít. Takže už jsem jednu povídku napsal konkrétně příběh kentaura kdyby jí někdo hledal tak je na stránkách Pište povídky.cz a tam už se žádná další moje povídka také neukáže protože jsou tam jenom samý kritici a proto se budou moje povídky objevovat jenom tady na blogu.
Mohu vám prozradit že moje další povídka nese název Snové království a je to opět fantasy žánr jak jinak fantasy je můj živel takže se můžete na něco zase těšit,mimochodem možná bude i nový desing.
Váš fantas master Lister

Soutěžní anketa

14. září 2008 v 11:11 | Lister |  Ankety
Tak po delší době jsem se dostal na blog protože ve škole je to hrůza sice chodim teprve do 8. třídy, ale co vám budu povídat vy to určitě znáte taky. Takže teď spátky k tomuto článku napadla mě taková soutěž do které se nikdo nemusí hlásit takže začíná teď. Jde tu o to že sem dám tři trailery z her a vy v anketě rozhodnete který se vám líbí nejvíc. Prostě mě jenom zajímá kdo má jaký názor na hry takže tady jsou:
↓1. Gothic 3↓
↓2. Zaklínač↓
↓3. Oblivion↓
Mimochodem všechny tři hry mám takže vím o co se jedná.

Promiňte

5. září 2008 v 8:39 | Lister |  Můj blog
Lidi promiňte že sem toho moc nedávám, ale ve škole nás pořád tahaj po výletech jenom proto že máme rozkopanou školu, ale slibuju že se sem dnes pokusím dát nějaký článek. Tak se zatim mějte a když vám bude smutno utečte do fantazie.
Váš Fantas master Lister