Vítejte ve světě fantasy

Prosinec 2008

The Rise of Argonauts (Trailer + Recenze)

13. prosince 2008 v 23:48 | Lister ♣Fantasy Master♣ |  Novinky z fantasy knížek a her
V únoru příštího roku by měla vyjít tato skvělá fantasy hra z antického Řecka - Rise of Argonauts. Zatím o ní moc nevím, ale podle grafiky a toho co jsem četl to bude super.

žánr: RPG
platforma: PC
lokalizace: S českými titulky

↓Recenze↓ Zdroj

Rise of the Argonauts je revoluční RPG, které vás vrhne na ultimátní hrdinskou výpravu. Naloďte se na legendární loď Argó a plujte přes ohromné oceány, objevujte tajemné ostrovy a zářící města, prodírejte se bujnými džunglemi a hlubokými hvozdy. Získejte legendární zbraně, brnění a dary od samotných bohů Olympu.

↓Trailer↓ ZdrojMoje video 3

7. prosince 2008 v 10:57 | Lister |  Můj blog
Tak, po dlouhé době jsem zase stvořil fantasy video tentokrát o paladinech. Snažil jsem se ho udělat co nejlépe tak snad se vám bude líbit, a pokud máte zájem najít si všechna moje videa tady je odkaz na můj kanál na youtubu ;)

↓Moje video 3↓

Vánoční desing 1

1. prosince 2008 v 12:58 | Lister |  Můj blog
Jak už jistě všichni víte vánoce se pomalu, ale jistě blíží nebo mám snad říct že se blíží světelnou rychlostí . No ať si blíží jak chtějí rychle fantasy svět taky slavý vánoce, pro sbéčka budou dárečky v podobě.... a to se nechte překvapit . A s tím jak se tedy blíží vánoce a zima, tak jsem změnil můj desing na vánoční bude tu až do 6.1.08 a to je poměrně dlouhá doba takže si ho užijte a užijte si i vánoce a zimu. Já osobně doufám že se nevyplní přepověď meterologů a budou bílé vánoce protože já sníh přímo miluju a co vi? Jak to máte se zimou a se sněhem? a líbí se vám můj nový vánoční desing?