Vítejte ve světě fantasy

Březen 2009

Recenze na hru Empire: Total War + info o tomto blogu

14. března 2009 v 17:15 | Lister |  Novinky z fantasy knížek a her
Takže abych to tu dlouho nerozebíral, tak vám chci říct že teď z osobních důvodů nemám moc čas na blog proto se tu dlouho neobjevil žádný článek teprve dnes jsem si našel čas na to abych vám řekl proč se tu žádné články neobjevují a zároveň napsal recenzi na hru která nedávno vyšla. Takže doufám že to všichni chápete a nepřestanete sledovat můj blog. Pokusím se sem dostat jak nejvíce budu moct, ale nic neslibuji.

A teď k té recenzi

Empire: Total War: Recenze

Žánr: Strategie
Platforma: PC
Lokalizace: S českým dabingem

Empire: Total War je prvním dílem této série, který představí trojrozměrné námořní bitvy. Budete moci sami řídit obrovské flotily i jednotlivé lodě a brázdit s nimi zpěněné vody. Slavné vítězství či potupná porážka leckdy závisí i na přízni či nepřízni počasí, které na moři hraje velmi důležitou roli. Když nepřítele rozstřílíte z děl, můžete jeho loď zahákovat, vyslat na palubu své námořníky a utkat se s jeho posádkou v boji muže proti muži.

Kromě revolučních námořních bojů přináší Empire: Total War oproti předchozím dílům mnohá další vylepšení, například 3D bitvy a tahovou mapu kampaně. Bitvy v reálném čase představují skutečnou výzvu. Na bojiště nyní ve větším měřítku vstupuje i střelný prach a nově přidané kanóny a muškety dávají možnost vytvářet nové formace a taktiky. Četných změn doznala i mapa kampaně - čeká vás vylepšený systém obchodu, diplomacie a špionáže pomocí agentů, vylepšené uživatelské rozhraní, užitečnější rádci, hlubší záběr při dobývání bohatství z Indie, nepokoje v Evropě a také nevyužitý potenciál Severní Ameriky.