Vítejte ve světě fantasy

Únor 2010

Nové MMORPG je tu - Aion

20. února 2010 v 12:39 | Lister |  Novinky z fantasy knížek a her
» O Aion
V této hře se postavy dělí na dvě frakce Elyos a Asmodian. Portálem mezi dimenzemi obou hráčských frakcí - neboli branou do pekel - je Věž věčnosti (The Tower of Eternity). Jejím otevřením se však probudily i další pekelné stvůry - draci (Dragons), kteří se nyní mstí v obou světech. Začíná krutá válka o záchranu světa, do níž se zapojíte i vy.
Aion je vizuálně nejkrásnější MMORPG, jaké bylo dosud vytvořeno. Jeho krásný éterický svět se mění podle vztahů mezi anděly, démony a draky, kteří bojují o jeho osud. Vy sami se stanete jeho součástí - můžete vytvářet sociální, ekonomické i kulturní vztahy, které jsou interaktivní i zpracované jako film. Čeká vás obrovský multiplayerový svět, kde můžete plně interagovat s prostředím. Herní engine od firmy Crytec umožňuje šplhat na strmé útesy a létat v oblacích. Počasí je proměnlivé, na pobřeží se často válejí mlhy - celá hra má osobité kouzlo, které vás naprosto uchvátí.
Hra se bude měnit podle toho, jak jí budete procházet. Činy hráčů na jednotlivých serverech se může příběh posunout zcela jiným směrem. Bude-li více účastníků jednat podobně, dojde k událostem, které mohou zcela změnit herní ekonomiku i stávající spojenectví. Každý z vás píše svou vlastní historii a jeho jméno se do dějin zaznamená buď zlatým, nebo černým písmem.

Aion není omezen žádnými kulturními hranicemi - jeho vizuální zpracování, příběh i herní mechanika jsou zcela nadčasové a již si získaly přízeň hráčů z celého světa.


»
Vlastnosti Aion
»
Masivní multiplayerová online hra, ve které proti sobě stojí andělé, démoni a serverem ovládaná NPC frakce draků (The Dragons).
»
Jedná se o nejkrásnější a nejdetailnější MMORPG v historii, v němž ožívá vše, co jste si kdy představovali.
»
Díky hernímu enginu CrytecTM se vaše postava může v 3D světě zcela neomezeně pohybovat - šplhat na útesy i prolétávat plujícími oblaky.
»
Špičková grafická technologie, která do hry začleňuje ovládání scény a perspektivy v hollywoodské kvalitě.
»
Ovládání a přetváření světa - servery mají nezávislé příběhy, jejichž vývoj ovlivňují sami hráči.
»
Vizuální zpracování, příběh i styl není omezen žádnými kulturními hranicemi.
»
Autorem hudebního doprovodu ke hře je vynikající japonský "New Age" hudebník Yang Bang Ean, který má na svém kontě hudbu k televizním pořadům, filmům i anime seriálům, například "The Twelve Kingdoms" (Juuni Kokki).
»
Hra přináší nový styl PvPvE - systém rozvíjejícího se konfliktu, který umožňuje komplexní vztahy a spojenectví mezi sférami, rasami a gildami. Ovládá též NPC frakci draků, která stojí proti všem hráčům bez rozdílu.