Vítejte ve světě fantasy

Ankety

Vyhlášení výsledků o nej trailer

3. října 2008 v 14:28 | Lister
Takže hlasování bylo ukončeno a výsledky jsou zajímavý podle všecho se vám nejvíc líbil Zaklínač a oblivion. Gothic 3 skončil na druhém místě. A aby jste se nedivili pro Zaklínače hlasovali tři lidi, ale jsou tam vidět jen dva hlasy nevim proč ale správně má mít prostě tři.
1. Gothic 329 % (2 Hlasy)29 %2 Hlasy
2. Zaklínač29 % (2 Hlasy)29 %2 Hlasy
3. Oblivion43 % (3 Hlasy)43 %3 Hlasy
Díky všem co hlasovaly.

Soutěžní anketa

14. září 2008 v 11:11 | Lister
Tak po delší době jsem se dostal na blog protože ve škole je to hrůza sice chodim teprve do 8. třídy, ale co vám budu povídat vy to určitě znáte taky. Takže teď spátky k tomuto článku napadla mě taková soutěž do které se nikdo nemusí hlásit takže začíná teď. Jde tu o to že sem dám tři trailery z her a vy v anketě rozhodnete který se vám líbí nejvíc. Prostě mě jenom zajímá kdo má jaký názor na hry takže tady jsou:
↓1. Gothic 3↓
↓2. Zaklínač↓
↓3. Oblivion↓
Mimochodem všechny tři hry mám takže vím o co se jedná.

Opět nový desing

2. dubna 2008 v 12:43 | Lister
Tak to vydíte tohle je prozatím můj nový desing doufám že se vám líbí víc než ten předešlí protože sem si na něm docela máknul a aby jste se vyjádřili k mému blogu dal jsem do tohohle článku anketu tak hlasujte a pokud se chcete vyjádřit jinak tak mi ti napište do komentářů.
váš Lister

Moje fantasy galerie

15. ledna 2008 v 15:09 | Lister
Zdravím po menší odmlce vkládám nový článek chci vás pozvat do mojí galerie zrovna jsem našel nový obrázky.a když už jste tady taky mi určitě napište nějaký komentář abych věděl že jste tu byly díky.

začátek blogu

7. ledna 2008 v 19:59 | Lister
Mantülië nildor to znamená Vítejte přátelé.Chtěl bych vás uvítat na mém novém Fantasy blogu který jsem si dnes založil dofám že se vám tu bude líbit i když tu tohu moc nemám.
 
 

Reklama