Vítejte ve světě fantasy

Fantasy videa

Další moje tvorba :)

5. ledna 2012 v 23:09 | Lister
Už je to dýl co jsem to vidko udělal, ale stejně ho sem dám ;) je to jedno z mých posledních videí :) doufám, že se vám bude líbit, abych mohl dělat další ;) jinak je to čistě jenom Final Fantasy ;)

Můj Trailer :)

1. května 2011 v 5:17 | Lister
No jsem se přes no trošku nudil tak jsem udělal snippet traileru na Wacraft - WOTLK


Díky za shlídnutí a komenty ;)

Epic Battle :)

6. dubna 2011 v 1:23 | Lister
Montáž různejch epickejch bitev :)

Změna desingu a nový trailer

23. března 2011 v 0:54 | Lister
Tak jsem si trochu pohrál s desingem aby to aspoň nebylo tak okoukaný a ještě jsem zjistil že bude novej dragon age tak jsem dám trailer ;)

Dragon Age: Origins - 30 Seconds to mars

8. ledna 2010 v 14:42 | Lister
Na youtubu jsem našel úplně libový video ze hry Dragon age: Origins s mojí oblíbenou písničkou This is war od 30STM, tak ho sem dávám.


Doufám že se vám líbilo ;-)

Krásné videjko... Lp - Numb piano version

20. srpna 2009 v 10:22 | Lister
Tohle videjko je opravdu krásné a neni co k tomu dodat...

´Moje video 4 - Fantasy Creatures

10. května 2009 v 16:51 | Lister
Tak po dlouhé době, kdy jsem na nic neměl čas, jsem stvořil další tedy moje 4 video je tak o všem možném a nese název Fantasy creatures (Fantasy stvoření).

Hudební video + otázka

27. listopadu 2008 v 12:26 | Lister
Takže jsem našel dost dobrý hudební video z Final Fantasy teď bohužel nevím z kterého, ale je to dobrý akorát mám na vás otázku u tohohle videa je moje oblíbená píseň The chosen ones od Dream Evil kdyby jste někdo věděl kde stáhnou tuhle píseň byl bych vám vděčný a aby ta píseň byla ve formátu mp3 předem moc díky za pomoc

↓A teď to video↓

Dvě fantasy videa

23. listopadu 2008 v 18:25 | Lister
A opět jsem našel další fantasy videa


Fantasy info + videobrázky

19. listopadu 2008 v 16:55 | Lister
Tak tady jsem vám našel nějaké info o fantasy↓ + Uvnitř anketa

Fantasy

Fantasy je umělecký žánr, používaný předěvším v literatuře a filmu, ale i ve výtvarném umění, založený především na užití magie či jiných nadpřirozených prvků (bájné bytosti, bohové, démoni). V anglosaském světě je však fantasy označení pro jakékoliv dílo fantastického žánru které není science fiction. Žánr je stejně jako přibuzné žánry science fiction a horror definován především rekvizitami a prostředím kam je dílo situováno.
Svět (nazývaný často "druhotný svět") ve kterém se příběh odehrává je většinou nezávislý na našem, v některých případech je s naším nějak spojený (Letopisy Narnie) či se děj odehrává přímo v našem nějak pozměněném světě (žánr alternativní historie a současné fantasy).
Původ fantasy lze spatřovat především v mýtech, pohádkách, středověkých legendách a rytířských eposech. Vznik klasického fantasy lze však spatřovat až v druhé polovině 19. století u autorů jako George MacDonald a lord Dunsany, masivnější nástup přišel s díly J.R.R. Tolkiena a R. E. Howarda v první polovině 20. století.

Podžánry


Postupem času se vyvinula řada podžánrů fantasy. Mezi nimi nepanují ostré hranice a podžánry se tak překrývají.
  • Klasická fantasy: Prostředí je zasazeno do prostředí, které je inspirováno reálnými historickými epochami, většinou středověkem. Typickým příkladem je dílo J. R. R. Tolkiena.
  • Hrdinská fantasy: Děj většinou sleduje příhody a výpravy hrdiny - bojovníka, který neohroženě překonává hordy nepřátel. Barbar Conan je archetypem takového hrdiny.
  • Humorná fantasy: Fantastický svět většinou slouží jako kulisa, v které se odehrávají podivné a pitoreskní příhody. Mnohdy se satirickým či parodickým podtextem ke skutečnostem z našeho reálného světa. Příkladem je Zeměplocha Terryho Pratchetta.
  • Alternativní (či spekulativní) historie: Děj se většinou odvíjí od úvahy, co by se stalo nebo mohlo stát za předpokladu, že by v určitém historickém okamžiku došlo k nějaké odchylce od naši skutečné historie (např. jiný výsledek bitvy; nebo předčasná smrt osoby, která měla velký dopad na další historické události). Příkladem je Na západ od ráje (Harry Harrison), tento román vychází z předpokladu, že meteorit zodpovědný za vyhubení dinosaurů planetu Zemi minul a děj popisuje střet lidské civilizace s civilizací inteligentních potomků dinosaurů.
  • Paralelní realita: Děj se odehrává v několika paralelních vesmírech, mezi kterými lze nějakým způsobem přecházet. Jedním z paralelních realit může a nemusí být náš vesmír.


Videa↓


Hudební video z World of Warcraft

4. listopadu 2008 v 20:07 | Lister
Nedávno jsem na youtubu našel krásné hudební video ze hry World of Warcraft, takže pokud máte rádi smutné písně a k nim jestě smutnější videa doporučuji pustit protože to opravdu stojí za to.


Fantasy videa - Warcraft 3 - Linkin park runaway

21. října 2008 v 19:57 | Lister
Tohle video s hudbou od Linkin park je sice starý, ale dobrý. No abych se přiznal jsem blázen do Warcraftu, dokonce pařim World of warcraft. hrozně mě to totiž baví.

Další 2 fantasy videa

28. září 2008 v 15:55 | Lister
Tak tentokrát sem dávám 2 videa ve kterých nejsou draci. Jedno video je o gryfonech a druhé o fénixech.

Fantasy videa Dračí + vlkodlačí

25. září 2008 v 11:22 | Lister
Tak a je to tu zase další dračí video moji oblíbení draci v plné kráse a ještě k tomu vlkodlačí video tak se pohodlně usaďte a dívejte se.

Herní video 2 - Heroes of Annihilated Empires

7. srpna 2008 v 11:19 | Lister
A opět vám přináším další herní video tedy spíše trailer, ale poměrně dobrý trailer je ze hry Heroes of Annihilated Empires ale hra samotná není nic moc hrát se dá ale ta grafika no jen se podívejte je to vidět hned v druhém videu.

Fantasy videa -ARCHLORD EPISODE One + Two

31. července 2008 v 11:17 | Lister
Objevil jsem další fantasy videa je to dvojdílný příběh dvou hrdinů a tady ho máte.

Další dvě videa z Yu yu hakusho

24. července 2008 v 12:27 | Lister
Tak tady jsou další dvě videa z mého oblíbeného serialu Yu yu hakusho je to dvojdílný souboj Yusukeho a Sensui je to velice zajímavé ale koho to moc neuchvátí tak se pokusím najít nějaká fantasy videa a promintě že je to v angličtině.

Good video

6. července 2008 v 0:00 | Lister
Mám tu další herní video tentokrát z Neverwinter nights 2 mimochodem tu taky vlastním ale neobíhejme od tématu trailer je poměrně zajímavý taky vám ho sem dávám jinak k tomu nemám co říct akorát že je to dost good.

Herní video

3. července 2008 v 12:13 | Lister
Našel jsem další herní video sice tu hru neznám ale vypadá dobře grafika je dobrá je to fantaska a jmenuje se Venetica tak tady je to video.

Další herní video

28. června 2008 v 19:09 | Lister
Právě jsem hrál demo jedný hustý hry jmenuje se Devil May Cry 4 řeknu vám to je zas jedna povedená hra připomíná mi stylem trochu říkám trochu Final Fantasy 7 používají se tam meče, pistole, magie je to prostě hustá fantaska a tady se můžete podívad na triler hry.
Dost hustý že jo?
 
 

Reklama