Vítejte ve světě fantasy

Novinky z fantasy knížek a her

Lineage 2

8. dubna 2011 v 12:49 | Lister
Sice jsem Lineage 2 nikdy nehrál... ale tohle je prej nový a vypadá to zajímavě ;)

Nové MMORPG je tu - Aion

20. února 2010 v 12:39 | Lister
» O Aion
V této hře se postavy dělí na dvě frakce Elyos a Asmodian. Portálem mezi dimenzemi obou hráčských frakcí - neboli branou do pekel - je Věž věčnosti (The Tower of Eternity). Jejím otevřením se však probudily i další pekelné stvůry - draci (Dragons), kteří se nyní mstí v obou světech. Začíná krutá válka o záchranu světa, do níž se zapojíte i vy.
Aion je vizuálně nejkrásnější MMORPG, jaké bylo dosud vytvořeno. Jeho krásný éterický svět se mění podle vztahů mezi anděly, démony a draky, kteří bojují o jeho osud. Vy sami se stanete jeho součástí - můžete vytvářet sociální, ekonomické i kulturní vztahy, které jsou interaktivní i zpracované jako film. Čeká vás obrovský multiplayerový svět, kde můžete plně interagovat s prostředím. Herní engine od firmy Crytec umožňuje šplhat na strmé útesy a létat v oblacích. Počasí je proměnlivé, na pobřeží se často válejí mlhy - celá hra má osobité kouzlo, které vás naprosto uchvátí.
Hra se bude měnit podle toho, jak jí budete procházet. Činy hráčů na jednotlivých serverech se může příběh posunout zcela jiným směrem. Bude-li více účastníků jednat podobně, dojde k událostem, které mohou zcela změnit herní ekonomiku i stávající spojenectví. Každý z vás píše svou vlastní historii a jeho jméno se do dějin zaznamená buď zlatým, nebo černým písmem.

Aion není omezen žádnými kulturními hranicemi - jeho vizuální zpracování, příběh i herní mechanika jsou zcela nadčasové a již si získaly přízeň hráčů z celého světa.


»
Vlastnosti Aion
»
Masivní multiplayerová online hra, ve které proti sobě stojí andělé, démoni a serverem ovládaná NPC frakce draků (The Dragons).
»
Jedná se o nejkrásnější a nejdetailnější MMORPG v historii, v němž ožívá vše, co jste si kdy představovali.
»
Díky hernímu enginu CrytecTM se vaše postava může v 3D světě zcela neomezeně pohybovat - šplhat na útesy i prolétávat plujícími oblaky.
»
Špičková grafická technologie, která do hry začleňuje ovládání scény a perspektivy v hollywoodské kvalitě.
»
Ovládání a přetváření světa - servery mají nezávislé příběhy, jejichž vývoj ovlivňují sami hráči.
»
Vizuální zpracování, příběh i styl není omezen žádnými kulturními hranicemi.
»
Autorem hudebního doprovodu ke hře je vynikající japonský "New Age" hudebník Yang Bang Ean, který má na svém kontě hudbu k televizním pořadům, filmům i anime seriálům, například "The Twelve Kingdoms" (Juuni Kokki).
»
Hra přináší nový styl PvPvE - systém rozvíjejícího se konfliktu, který umožňuje komplexní vztahy a spojenectví mezi sférami, rasami a gildami. Ovládá též NPC frakci draků, která stojí proti všem hráčům bez rozdílu.


Brutal Legend - Recenze

10. října 2009 v 14:37 | Lister
Titul: Brutal Legend
Jazyk: EN
Platforma: XBOX 360
Žánr: Akční
Obal a manuál: EN
Vydavatel/Výrobce: Vivendi

Brutal Legend - Hlavním hrdinou bude rocker Eddie Riggs, který zajišťuje převoz a servis aparatur pro velké metalové skupiny. Eddie však jednoho dne vrátí v čase, načež se objeví v podivném fantasy světě, který se celý točí okolo metalu a jeho historie. Jaká náhoda. Už základní výbava hráče svědčí o tom, že tvůrci z DFP i nyní chtějí přijít s něčím neobvyklým: Eddie totiž bude mít k dispozici sekeru, kytaru a našlápnutou káru V8. Všechny tři půjde účinně použít proti nepřátelům, přičemž každý z těchto předmětů samozřejmě specifickým způsobem. Stejně tak si budete moci ochočit i velkou armádu nohsledů, složenou z různých druhů nestvůr. Brutal Legend slibuje rovněž nejlepší metalový soundtrack, jaký se kdy ve hře objevil.

Dragon Age: Origins

5. srpna 2009 v 17:21 | Lister
Našel jsem hodně zajímavý video, je ze hry Dragon Age, a nemám k tomu co dodat, jenom to, že určitě o ní udělám recenzi.

Prototype - Mega Recenze

29. června 2009 v 17:57 | Lister
Zdravím všechny, co ještě nedaly mému chatrnému blogu konec. zase po dlouhé době jsem si našel čas alspoň na jeden krátký článek, takže tady ho máte.

Prototype

↓Cč↓

Recenze na hru Empire: Total War + info o tomto blogu

14. března 2009 v 17:15 | Lister
Takže abych to tu dlouho nerozebíral, tak vám chci říct že teď z osobních důvodů nemám moc čas na blog proto se tu dlouho neobjevil žádný článek teprve dnes jsem si našel čas na to abych vám řekl proč se tu žádné články neobjevují a zároveň napsal recenzi na hru která nedávno vyšla. Takže doufám že to všichni chápete a nepřestanete sledovat můj blog. Pokusím se sem dostat jak nejvíce budu moct, ale nic neslibuji.

A teď k té recenzi

Empire: Total War: Recenze

Žánr: Strategie
Platforma: PC
Lokalizace: S českým dabingem

Empire: Total War je prvním dílem této série, který představí trojrozměrné námořní bitvy. Budete moci sami řídit obrovské flotily i jednotlivé lodě a brázdit s nimi zpěněné vody. Slavné vítězství či potupná porážka leckdy závisí i na přízni či nepřízni počasí, které na moři hraje velmi důležitou roli. Když nepřítele rozstřílíte z děl, můžete jeho loď zahákovat, vyslat na palubu své námořníky a utkat se s jeho posádkou v boji muže proti muži.

Kromě revolučních námořních bojů přináší Empire: Total War oproti předchozím dílům mnohá další vylepšení, například 3D bitvy a tahovou mapu kampaně. Bitvy v reálném čase představují skutečnou výzvu. Na bojiště nyní ve větším měřítku vstupuje i střelný prach a nově přidané kanóny a muškety dávají možnost vytvářet nové formace a taktiky. Četných změn doznala i mapa kampaně - čeká vás vylepšený systém obchodu, diplomacie a špionáže pomocí agentů, vylepšené uživatelské rozhraní, užitečnější rádci, hlubší záběr při dobývání bohatství z Indie, nepokoje v Evropě a také nevyužitý potenciál Severní Ameriky.

Konečně jsem se dočkal ;)

22. ledna 2009 v 22:59 | Lister
Takže jsem se konečně dočkal vysněné hry Devil May Cry 4. Dlouho jsem na ní čekal, ale vyplatilo se to. Jak už jste si v červnu mohli přečíst takovou malou recenzi o demu DMC 4 tak jste určitě poznali že DMC 4 neni obyčejná mlátička, ale má skvělý příběh, propracovanou grafiku a další super aspekty kterých se hráč nikdy nemůže nabažit a proto vám sem píšu tento článek. Zatím nevím co bych sem ještě psal takže pokud máte zájem o další info odkážu vás na blog mého sbéčka zde.

a ještě trailer

The Rise of Argonauts (Trailer + Recenze)

13. prosince 2008 v 23:48 | Lister ♣Fantasy Master♣
V únoru příštího roku by měla vyjít tato skvělá fantasy hra z antického Řecka - Rise of Argonauts. Zatím o ní moc nevím, ale podle grafiky a toho co jsem četl to bude super.

žánr: RPG
platforma: PC
lokalizace: S českými titulky

↓Recenze↓ Zdroj

Rise of the Argonauts je revoluční RPG, které vás vrhne na ultimátní hrdinskou výpravu. Naloďte se na legendární loď Argó a plujte přes ohromné oceány, objevujte tajemné ostrovy a zářící města, prodírejte se bujnými džunglemi a hlubokými hvozdy. Získejte legendární zbraně, brnění a dary od samotných bohů Olympu.

↓Trailer↓ Zdroj

Nový datadisk k World of warcraft

10. října 2008 v 18:52 | Lister
Již v listopadu vyjde nový díl nejznámější online hry World of warcraft. Nový díl se bude jmenovat Wrath of the lich king pokud někdo nezná hru World of warcraft tak se podívejte →sem je to oficialni stránka world of warcraft ale pouze v angličině.

↓Trailer↓

Recenze Cč
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Prince Of Persia 4

25. září 2008 v 11:14 | Lister
Tahle hra sice vyjde až v prosinci ale podle traileru to vypadá graficky dobře je to čtvrtý díl známé edice Prince Of Persia já osobně jsem hrál jenom první díl. Jenom se samy koukněte jaký je rozdíl mezi 1 a 4. Mimochodem první díl jsem hrál tak před devítí lety. A uvnitř článku je anketa.
↓První díl↓
↓Čtvrtý díl↓
Cč - recenze čtvrtého dílu Zdroj
↓↓↓↓↓↓↓

Trailer - Warhammer Online

22. září 2008 v 18:48 | Lister
Tak tenhle trailer mě opravdu zaujal opravdu krutej masakr nemám k tomu co jiného dodat. Odkaz zde

LEGEND: HAND OF GOD

23. srpna 2008 v 21:52 | Lister
Objevil jsem fakt dobrou rpg hru sice ještě nevyšla ale já jsem našel demo ke stažení. Pokud z vás má někdo rád Fantasy rpg tak doporučuju. Stáhnout si to můžete zde.
a pro ukázku video:
a v Cč ještě recenze + anketa:

JACK KEANE: THE EVIL SEED

22. srpna 2008 v 12:16 | Lister
Doufám že máte rádi humorné adventury protože Jack keane je adventura a dost srandovní.
Cč: recenze, obrázky a video

MEDIEVAL II TOTAL WAR

12. srpna 2008 v 11:15 | Lister
Další středověká akce tentokrát strategie je to velice zajímavá hra dobíváte svět od anglie až po indii, velíte obrovským amrádám, rozvíjíte města a jejich prosperitu, udržujete vzahy s ostatními národy to vše a ještě více obsahuje Medieval II total war.

Fable 2

8. srpna 2008 v 12:48 | Lister
Tak jsem tu zase s jednou rezenzí skvělé hry. Fable 2 je úžasná rpg hra ale bohužel jenom na Xbox360. Já osobně jsem hrál první díl a už ten byl dobrý i když dobrý je slabé slovo byl super v podstatě ve hře Fable začínáte jako dítě a procházíte různými dobrodružstvími až do stáří samozřejmě si můžete namluvit nějakou partnerku a pak si jí vzít, ale nejhorší je že nemůžete mít děti ale v dvojice je už mít můžete a tady je trailer dvojky a gameplay.
A ještě je tu oficiální recenze: Cč

Diablo III

1. srpna 2008 v 10:08 | Lister
Tak a máme tu další rezenzi ale ono není moc co rezenzovat protože tato hra vyjde asi někdy v březnu 2009 tak tady máte něco zkopírovaného→ Zdroj
Údaje o ceně, lokalizaci a termínu vydání jsou pouze orientační a mohou se s blížícím se datem vydání měnit Návrat legendy. Dvacet let po Diablo 2: Lord of Destruction se odehrává pokračování, které je tentokráte plně ve 3D, ačkoliv na základním principu hry nebylo příliš změněno. Opět hrajete hru pomocí myši, jen si na hrdinu můžete trochu zoomovat. Prostředí je zničitelné, což snadno využijete v bojích svalením zdi na dav zombií.
A ještě trailer

Indigový Drak

27. července 2008 v 15:22 | Lister
Takže včera jsem si koupil knížku jménem Indigový drak ještě jsem jí nezačel číst ale vypadá to zajímavě jenom se na ní podívám tady vám dávám obálku knížky
a skopírovanou recenzi Zdroj
Píše se rok 1917 a v Evropě zuří válka, v níž bojují statisíce mužů. Jedním z nich byl i John, který se ale právě léčí v Anglii. Když dostane od svého profesora dopis s prosbou, aby ho navštívil, netuší, že se otevírá jedna z nejnebezpečnějších kapitol jeho života.
Profesor je totiž zavražděn a John i jeho dva náhodní společníci jsou nuceni vydat se na palubě prastaré lodi Indigový drak k tajemnému Souostroví snů, kde jsou mýty, legendy i pověsti skutečností. Cestou se mladík dozvídá, že právě jeho si vybral profesor jako nového Správce a ochránce jedinečné knihy Imaginaria Geographica, v níž jsou popsány všechny vybájené země. Knihy, kterou se už dlouho snaží získat krutý a nemilosrdný Zimní král, aby mohl usednout na stolec Nejvyššího vládce. A právě John a "Geographica" mu v tom mají zabránit...
James Owen vytvořil neobyčejný příběh, v němž se prolíná mytologie s kultovními díly klasiků moderní fantasy. Spojení originálního námětu a poutavé zápletky i profesionální zpracování dávají jeho románu až neskutečnou věrohodnost a živost. Významnou měrou k tomu přispívá i nesporný vypravěčský talent, s nímž autor dokáže čtenáře vtáhnout do děje. Děti a náctileté zaujme především samotné dobrodružství, kdežto dospělí ocení hlavně všechny ty vtípky a legrácky, jimiž Owen text prokládá. Nejvíc si knihu ale vychutnají ti, kteří už mají něco z fantasy načteno. Obzvláště Tolkiena a Lewise...

Settlers 6

20. července 2008 v 14:36 | Lister
Tak vám přináším další článek o hře jménem The Settlers 6 je to strategická hra kde se snažíte od základů rozvinou svoje město ve velmi úspěšnou a všude známu provincii ale nejde jenom o ekonomiku jde taky o armádu a hlavně zabírání území ale aby jste mohly mít armádu musíte mít přísun surovin ze kterých se vyková zbroj a zbraně a také nesmí vaše vesnice hladověd jinak je vám vojsko na nic. A tady máte ještě trailer:

Fantasy wars - Trailer

12. července 2008 v 10:34 | Lister
Tak tady máte ještě video k předchozí recenzi:

Hra Fantasy wars

11. července 2008 v 22:32 | Lister
Fantasy Wars je tahová fantasy strategie, kde se hráč stará o celou armádu bojovníků, kterou si však musí nejdříve sestavit a pak se o ni starat. Hlavní částí hry je však tažení po rozlehlé krajině, kde hráče čekají souboje s nepřítelem, které budou mít podobu bitek na otevřených pláních, dobývání, či obrany hradu, bojů o vesnice, odvetných akcí, nečekaných výpadů a podobně. Z toho vyplývá, že by variabilita misí v rámci tří příběhových kampaní měla být na docela vysoké úrovni, příběh se točí okolo snah o zastavení krutého náčelníka orků, který má v plánu sestavit masivní armádu bojovníků a podrobit si lidské plémě. Zastavit jej může pouze armáda generála Pfiela, který však netuší, že stále zvyšující se napětí mezi orky a lidmi sleduje z povzdálí ještě někdo třetí. Hra tudíž nabídne celkem tři hratelné rasy, což dohromady čítá přes 70 odlišných jednotek s rozličnými vlastnostmi a dovednostmi.
 
 

Reklama