Vítejte ve světě fantasy

Online hry

Guild wars

23. září 2008 v 9:43 | Lister
Tak tohle je jedna z mnoha online her který bych chtěl. Guild wars je jedinečná online hra za kterou neplatíte měsíční poplatky jako třeba u world of warcraft nebo Warhammer online atd. právě proto bych guild wars tolik chtěl dokonce má i datadisky což je dobrý, ale zese další peníze navíc, ale ty peníze za to pak stojí když si vyberete jednu z mnoha profesí a utváříte svět podle toho jak hrajete vytvoříte si vlastní klan s jinými hráči nebo cpu postavami, plníte mise no je tam toho hodně.
Intro do světa Guild wars:
Cč - rezence z JRC ← Zdroj
↓↓↓

Shaiya

26. července 2008 v 11:35 | Lister
Dnes mě napadlo že bych vám sem napsal o online hře Shaiya je to velice zajímavá hra pokud jste četli můj článek o hře Last chaos tak asi zhruba víte o co se jedná vlasně last chaos je starší než Shaiya a proto je Shaiya graficky na vyší úrovni ale nevýhoda je v tom že stejně jako u Last chaos tak shaiyu musíte stáhnou a nahrát si na počítač ale má to výhodu že pokud jste už zaregistrováni u aeriagames.com tak tu registraci můžete použít i v Shaiye a tady máte ještě trailer na hru Shaiya + anketa uvnitř článku.

Travian

18. července 2008 v 10:33 | Lister
Je to už delší dobu co jsem narazil na tuto hru ale od té doby jí hraju je to zajímavá starověká hra kde se staráte o svojí buď římskou nebo galskou a nebo germánskou vesničku také můžete obchodovat s ostatními hráči nebo je napadat a rabovat jim suroviny tak zvaně farmařit.
a tady je baner na kderý když kliknete tak mě podpoříte ve hře moc díky a klikejte.
a tady ještě malá propagace hry.

Divoké kmeny

5. dubna 2008 v 18:29 | Lister
Hra Divoké Kmeny, je bezplatná hra na bázi prohlížeče
Na tohle se určitě mrkněte sice to není fantasy ale je to středověk a je to dost good

Last Chaos

27. března 2008 v 10:00 | Lister
Milý čtenáři objevil jsem supeer online hru která je zcela zdarma sice si jí musíte stáhnout a nainstalovat ale stojí to za to. Je to obrovský fantasy svět ve kterém si můžete zahrát např: za rytíře,titána,lečitele nebo mága ale je jich tam víc. Je nás tam pár čechů kdo bude mít zájem můžu ho i zaučit moje jméno v tomto světě je Lerik chodím tam každý den tady je adresa na webovou stránkukde si můžete hru stáhnout ale nejdřív bych vám doporučoval se zaregistrovat. když tak mi napište na mail honza.housar@seznam.cz domluvíme se.
Váš Lister

překvapení

7. února 2008 v 13:18 | Lister
tady na to klikněte je tam překvapení klik.a ještě sem klik
 
 

Reklama