Vítejte ve světě fantasy

Povídky

Připravuju další povídku

21. září 2008 v 16:36 | Lister
Jak už asi všichni víte píšu povídky sice mi to moc nejde ale každý musí jednou někde začít. Takže už jsem jednu povídku napsal konkrétně příběh kentaura kdyby jí někdo hledal tak je na stránkách Pište povídky.cz a tam už se žádná další moje povídka také neukáže protože jsou tam jenom samý kritici a proto se budou moje povídky objevovat jenom tady na blogu.
Mohu vám prozradit že moje další povídka nese název Snové království a je to opět fantasy žánr jak jinak fantasy je můj živel takže se můžete na něco zase těšit,mimochodem možná bude i nový desing.
Váš fantas master Lister

Moje první povídka

1. srpna 2008 v 16:20 | Lister
Tak jsem konečně dokončil svojí první povídku Jmenuje se Příběh kentaura. Ale nebudu jí dávat na blog nachází se na specializované Stránce Pište povídky.cz a mojí povídku najdete →zde←.

Povídky

4. června 2008 v 16:01 | Lister
Usmyslel jsem si že budu tady na blog psát svoje povídky budu je sem dávat tak různě podle toho jak budu mít nápady k tomu mi pomohla jedna hodina češtiny ve škole která byla asi nej ze všech hodin měly jsme říct 5 slov a z toho pak vymyslet příběh tak se těšte první povídka bude již brzy.
 
 

Reklama